ДП ДП "Великокопанівське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Великоолександрівське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Голопристанське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Збур'ївське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Каховське лісове господарство"
ДП ДП "Скадовське досвідне лісомисливське господарство"
ДП ДП "Херсонське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Олешківське лісомисливське господарство"
Сторінки історіїСторінки історії

Олешківське господарство

 • 15 червня 2015
  Патрулювання лісових масивів триває

     У зв’язку з підвищенням температури повітря, у лісах спостерігається високий клас пожежної небезпеки – четвертий  та п’ятий.

  • 13 червня 2015
   Непередбачуваний огляд пожежної техніки

      На лісову пожежну станцію Цюрупинського лісництва у вихідний день завітали працівники Головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій України у Херсонській області. Було проведено огляд пожежних автомобілів, наявність пально-мастильних матеріалів (далі ПММ) у баках та резерв ПММ,  наявність води у автоцистернах, роботу радіостанцій, наявність протипожежного інвентарю (лопати, ранці, граблі та інше). Зауваження відсутні.    Начальник ЛПС ДП «Цюрупинське ЛМГ»   Олександр Ковтун

  • 12 червня 2015
   Ознайомлення Київських гостей з роботою лісівників Херсонщини

     Напередодні відзначення Всесвітнього Дня боротьби з опустелюванням та посухами,  на Херсонщину завітали  лісівники - голови первинних профспілкових організацій Київщини.

  • 12 червня 2015
   17 червня Всесвітній День боротьби з опустелюванням та посухами

      Згідно лісорослинному районуванню територія державного підприємства «Цюрупинське лісомисливське  господарство» відноситься до Європейської степової області, в межах провінції південної частини Руської рівнини у Приазовсько – Чорноморської окрузі. Практично, це південна частина степової зони України в межах Нижньодніпровських піщаних арен.

  • 11 червня 2015
   Причина пожежі - блискавка!

   В обідній час коли стало спекотно та піднявся вітерець 11.06.2015 року  о 11 год. 38 хв. на лісопожежну станцію надійшло повідомлення з  пожежно - спостережної вежі про появу диму в районі ст.. Пойма.