ДП ДП "Великокопанівське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Великоолександрівське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Голопристанське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Скадовське досвідне лісомисливське господарство"

Олешківське господарство

 • 15 червня 2015
  Патрулювання лісових масивів триває

     У зв’язку з підвищенням температури повітря, у лісах спостерігається високий клас пожежної небезпеки – четвертий  та п’ятий.

  • 13 червня 2015
   Непередбачуваний огляд пожежної техніки

      На лісову пожежну станцію Цюрупинського лісництва у вихідний день завітали працівники Головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій України у Херсонській області. Було проведено огляд пожежних автомобілів, наявність пально-мастильних матеріалів (далі ПММ) у баках та резерв ПММ,  наявність води у автоцистернах, роботу радіостанцій, наявність протипожежного інвентарю (лопати, ранці, граблі та інше). Зауваження відсутні.    Начальник ЛПС ДП «Цюрупинське ЛМГ»   Олександр Ковтун

  • 12 червня 2015
   Ознайомлення Київських гостей з роботою лісівників Херсонщини

     Напередодні відзначення Всесвітнього Дня боротьби з опустелюванням та посухами,  на Херсонщину завітали  лісівники - голови первинних профспілкових організацій Київщини.

  • 12 червня 2015
   17 червня Всесвітній День боротьби з опустелюванням та посухами

      Згідно лісорослинному районуванню територія державного підприємства «Цюрупинське лісомисливське  господарство» відноситься до Європейської степової області, в межах провінції південної частини Руської рівнини у Приазовсько – Чорноморської окрузі. Практично, це південна частина степової зони України в межах Нижньодніпровських піщаних арен.

  • 11 червня 2015
   Причина пожежі - блискавка!

   В обідній час коли стало спекотно та піднявся вітерець 11.06.2015 року  о 11 год. 38 хв. на лісопожежну станцію надійшло повідомлення з  пожежно - спостережної вежі про появу диму в районі ст.. Пойма.