Новотроїцьке господарство

 • 12 квітня 2018
  В рамках Акції «Майбутнє лісу, в твоїх руках»

      10 квітня 20l8 року працівники Новотроїцького лісництва та представники громадськості, зокрема Новотроїцької селищної ради та Новотроїцького НЖКП, в рамках Акції «Майбутнє лісу, в твоїх руках» висадили  25 шт.  сосни кримської  на території центру смт. Новотроїцьке.

 • 05 травня 2016
  Ясени на переправі

       Наближається 71 річниця Перемоги. На нашій землі встановлені пам’ятники та обеліски слави, знаходяться братські могили воїнів-визволителів, які нагадують нащадкам про  неоціненний подвиг народу в боротьбі із загарбниками за свободу і незалежність Батьківщини.

 • 30 березня 2016
  Державне підприємство «Новотроїцьке ЛГ» пропонує декоративний матеріал та надає послуги з озеленення!

        Одним із напрямків спеціалізації державного підприємства «Новотроїцьке ЛГ» є вирощування декоративного матеріалу, продаж його, та надання послуг з озеленення території.

 • 02 грудня 2015
  Лісогосподарські підприємства Херсонщини пропонують «новорічну красуню»

  Інформація щодо місць реалізації новорічних ялинок    

 • 07 травня 2015
  Новотроїцькі сосни

  120 штук сосни з комом землі на суму 30 тисяч гривень  реалізувало ДП «Новотроїцьке лісове господарство» весною цього року. Саме такі саджанці вирощені підприємством в центральному лісорозсаднику на протязі останніх семи років. Замотаний в стресову плівку та обмотаний скетчем ком землі може перевозитися на значні відстані без пошкодження. Приживлюваність такого саджанця майже стовідсоткова. Також з метою подальшої реалізації саджанців сосни кримської весною цього року в шкільному відділені висаджено 13,5 тисяч штук сіянців на площі 1,5 га. Головний лісничий ДП «Новотроїцьке Лісове господарство» Ю.В. Дмитревич

 • 20 квітня 2015
  «Майбутнє лісу у твоїх руках» в ДП "Новотроїцьке ЛГ"

     В рамках акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» працівники Н-Сірогозького лісництва та учні Н-Сірогозької загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів висадили біля школи 40 дерев.

 • 16 березня 2015
  Підготовка до пожежо-небнзпечного періоду в ДП "Новотроїцьке ЛГ"

      На початку березня на спільну нараду запросив до себе працівників Н-Сірогозького лісництва начальник Н-Сірогозького районного сектору ГУ ДСНС в Херсонській області підполковник служби цивільного захисту Конюх А.М., на якій було розглянуто ряд питань. А саме узгоджено та затверджено оперативно-мобілізаційний план гасіння лісових пожеж, наявність та стан протипожежного інвентарю, уточнено місця під їзду до лісових насаджень, місць забору води, місць перекриття позапланових доріг, особливо до заказника місцевого значення «Балка Великі Сірогози».

 • 02 березня 2015
  20 лютого 2015року відбулася спільна оперативна нарада

  20 лютого 2015року відбулася спільна оперативна нарада Новотроїцького сектора управління Державної служби з надзвичайних ситуацій та працівників лісової охорони ДП «Новотроїцьке лісове господарство» В ході наради обговорено готовність своїх підрозділів до своєчасних організаційних та практичних дій у разі виникнення загорянь в екосистемах району а також узгоджень порядок взаємодії при отримані інформації про загрозу виникнення чи при пожежі у лісових насадженнях , визначено перелік сил і засобів, необхідних для ліквідації наслідків пожеж, від кореговано спільні мобілізаційно – оперативний план ліквідації пожеж у пожежонебезпечний період 2015року.

 • 26 січня 2015
  На жаль, живуть серед нас вандали

     Восени на пустищі біля управління агропромислового розвитку райдержадміністрації були проведені роботи з його благоустрою – закладено молодий парк, зокрема вздовж паркану за рахунок коштів Н-Сірогозької селищної ради було висаджено молоді сосни.