Великокопанівське господарство

 • 24 Листопада 2015
  Новорічні свята наближаються!

        Наближається Новий  рік. Неможливо собі уявити його без новорічної ялинки.

 • 23 Жовтня 2015
  Обробіток грунту під лісові культури 2016 року

        Виробничо-фінансовим планом по державному підприємству «Великокопанівське ЛМГ» передбачений обробіток грунту під лісові культури, які будуть створені весною 2016 року, в обсязі 72 га. Із загальної площі на 39 га обробіток грунту буде проводитися на зрубах згарищ, 30,9 га на ділянках загиблих лісових культур, решту 2,4 га на галявинах.

 • 17 Серпня 2015
  Історія однієї фотографії

    Працюючи в архіві підприємства, натрапив на фотографію керівників і спеціалістів колишнього Великокопанівського спецлісгоспзагу кінця 60-х років минулого століття. Це люди, які створили рукотворні ліси на пісках.  Завдяки їхній наполегливій праці було зупинено насування піщаної арени на село Великі Копані.

 • 10 Серпня 2015
  Випробування в реальній обстановці

     9 серпня поточного року на землях запасу Малокопанівської сільської ради Голопристанського району виникла пожежа. Горіла трава на луках, очерет та рогоза в пониззях. Зважаючи на вітряну погоду, часом поривчастий вітер, виникла загроза переходу вогню в лісові насадження кварталу 3 Буркутського лісництва.

 • 04 Серпня 2015
  Охорона лісу від пожеж

     ДП «Великокопанівське ЛМГ» здійснює комплекс профілактичних протипожежних заходів у лісах.

 • 27 Липня 2015
  Хто в ліс, а хто по дрова …

     Житель села Малі Копані Голопристанського району Гаркуша О. виявив незаконну рубку лісу на землях запасу Малокопанівської сільської ради, про що повідомив лісничого Виноградівського лісництва ДП «Великокопанівське ЛМГ» - В.Коваленка та лісничого Великокардашинського лісництва ДП «Голопристанське ЛМГ» - Р.Рудь.

 • 03 Липня 2015
  БАЗОВЕ ЛІСОВПОРЯДКУВАННЯ 2015 року

     В червні поточного року по Державному підприємству «Великокопанівське лісомисливське господарство» розпочались роботи із проведення базового лісовпорядкування Київською лісовпорядною експедицією.

 • 30 Червня 2015
  Стосується кожного!

     Кількість лісових пожеж на землях державного лісового фонду ДП «Великокопанівське ЛМГ» лише у першому півріччі протягом останніх десяти років склала 101 пожежу. Із загальної кількості пожеж по підприємству у  Великокопанівському лісництві виникла 61 пожежа, що складає 60,4% від загальної кількості пожеж. На перший погляд сухі цифри статистики та вони засвідчують про надзвичайно високу пожежну небезпеку у лісових масивах місцевого лісництва. Територія лісництва розташована на землях трьох сільських рад – Абрикосівської, Великокопанівської та Подокалинівської. Так от, 78,7 % або 48 пожеж із 61 виникло на лісових землях Великокопанівської сільської ради. А якщо ще точніше, то це у кварталах № 27 та № 28, район колишнього «піонер-лагеря» напроти станції Великі Копані Одеської залізниці. І лише завдяки оперативному виявленню лісової пожежі та своєчасному гасінню її осередку вдавалося уникнути лиха.

 • 19 Червня 2015
  Не допустимо лиха в лісі

     В лісових насадженнях за умовами погоди висока пожежна небезпека (4 класу), а місцями надзвичайно висока (5 класу) пожежна небезпека.

 • 11 Червня 2015
  Боротьба з опустелюванням і посухою

  17 червня в світі відзначається Всесвітній день боротьби з опустелюванням і посухою. Для України ця проблема є дуже актуальною. «Опустелювання» - це не значить, що з пустелі Сахара до нас прийдуть бархани і засиплять наші села, а значить, що якщо не приймати запобіжних заходів на місці чорнозему незабаром лишиться голий пісок.