Великокопанівське господарство

 • 25 Березня 2016
  Привітання з нагоди дня народження

        26 березня 2016 року виповнюється 88 років заслуженому лісоводу України Боровику Сергію Андрійовичу. 45 років свого життя Сергій Андрійович присвятив лісогосподарській галузі південного регіону України. Своєю невтомною працею створив і виростив десятки тисяч тополевих гаїв Каховської ГЕС та соснових борів Цюрупинщини. Для працівників підприємстві Він є живим прикладом відданості, невтомності та наполегливості у лісівничій справі.

 • 23 Березня 2016
  Увага! Початок пожежонебезпечного періоду

       У зв’язку з настанням сухої погоди, зростанням пожежної небезпеки і можливістю виникнення лісових пожеж, наказом  Херсонського обласного управління лісового та мисливського господарства від 22 березня 2016 року розпочатий пожежонебезпечний період в Херсонській області.

 • 26 Лютого 2016
  Для майбутніх поколінь

      Першими по державному підприємству «Великокопанівське ЛМГ» приступили до створення лісових культур працівники Новомаячківського лісництва.

 • 10 Лютого 2016
  «Поки грім не вдарить…»

       Хоч на календарі лютий місяць, в лісових господарствах триває робота по підготовці до пожежонебезпечного сезону 2016 року. Накази, інструкції, листи в райдержадміністрацію і сільським головам сіл в зоні діяльності лісгоспу, мобілізаційно-оперативні плани гасіння лісових пожеж і так далі.  Все як з року в рік. Та цього року не так, не так, тому що все запроектоване, заплановане і доведене до виконання може залишитися на папері. Причина одна – відсутність бюджетного фінансування на охорону лісів від пожеж.

 • 27 Ciчня 2016
  Охорона лісових насаджень

        12 січня поточного року рейдовою бригадою державної лісової охо-рони Виноградівського лісництва на чолі з лісничим Коваленко В.М. було виявлено незаконну рубку дерев акації білої в полезахисній лісовій смузі на землях Виноградівської сільської ради. Незаконну рубку здійснювала група громадян з села Привітного Цюрупинського району з одночасним навантаженням на автомобіль «Газель» з метою реалізації на «чорному» ринку. Незаконно зрубано 49 дерев акації білої діаметром від 15 см до 60 см загальною масою 22,9 куб.м. Заподіяна шкода склала 189,6 тис.грн.

 • 02 Грудня 2015
  Лісогосподарські підприємства Херсонщини пропонують «новорічну красуню»

  Інформація щодо місць реалізації новорічних ялинок    

 • 24 Листопада 2015
  Новорічні свята наближаються!

        Наближається Новий  рік. Неможливо собі уявити його без новорічної ялинки.

 • 23 Жовтня 2015
  Обробіток грунту під лісові культури 2016 року

        Виробничо-фінансовим планом по державному підприємству «Великокопанівське ЛМГ» передбачений обробіток грунту під лісові культури, які будуть створені весною 2016 року, в обсязі 72 га. Із загальної площі на 39 га обробіток грунту буде проводитися на зрубах згарищ, 30,9 га на ділянках загиблих лісових культур, решту 2,4 га на галявинах.

 • 17 Серпня 2015
  Історія однієї фотографії

    Працюючи в архіві підприємства, натрапив на фотографію керівників і спеціалістів колишнього Великокопанівського спецлісгоспзагу кінця 60-х років минулого століття. Це люди, які створили рукотворні ліси на пісках.  Завдяки їхній наполегливій праці було зупинено насування піщаної арени на село Великі Копані.

 • 10 Серпня 2015
  Випробування в реальній обстановці

     9 серпня поточного року на землях запасу Малокопанівської сільської ради Голопристанського району виникла пожежа. Горіла трава на луках, очерет та рогоза в пониззях. Зважаючи на вітряну погоду, часом поривчастий вітер, виникла загроза переходу вогню в лісові насадження кварталу 3 Буркутського лісництва.