Великокопанівське господарство

 • 26 Лютого 2016
  Для майбутніх поколінь

      Першими по державному підприємству «Великокопанівське ЛМГ» приступили до створення лісових культур працівники Новомаячківського лісництва.

 • 10 Лютого 2016
  «Поки грім не вдарить…»

       Хоч на календарі лютий місяць, в лісових господарствах триває робота по підготовці до пожежонебезпечного сезону 2016 року. Накази, інструкції, листи в райдержадміністрацію і сільським головам сіл в зоні діяльності лісгоспу, мобілізаційно-оперативні плани гасіння лісових пожеж і так далі.  Все як з року в рік. Та цього року не так, не так, тому що все запроектоване, заплановане і доведене до виконання може залишитися на папері. Причина одна – відсутність бюджетного фінансування на охорону лісів від пожеж.

 • 27 Ciчня 2016
  Охорона лісових насаджень

        12 січня поточного року рейдовою бригадою державної лісової охо-рони Виноградівського лісництва на чолі з лісничим Коваленко В.М. було виявлено незаконну рубку дерев акації білої в полезахисній лісовій смузі на землях Виноградівської сільської ради. Незаконну рубку здійснювала група громадян з села Привітного Цюрупинського району з одночасним навантаженням на автомобіль «Газель» з метою реалізації на «чорному» ринку. Незаконно зрубано 49 дерев акації білої діаметром від 15 см до 60 см загальною масою 22,9 куб.м. Заподіяна шкода склала 189,6 тис.грн.

 • 02 Грудня 2015
  Лісогосподарські підприємства Херсонщини пропонують «новорічну красуню»

  Інформація щодо місць реалізації новорічних ялинок    

 • 24 Листопада 2015
  Новорічні свята наближаються!

        Наближається Новий  рік. Неможливо собі уявити його без новорічної ялинки.

 • 23 Жовтня 2015
  Обробіток грунту під лісові культури 2016 року

        Виробничо-фінансовим планом по державному підприємству «Великокопанівське ЛМГ» передбачений обробіток грунту під лісові культури, які будуть створені весною 2016 року, в обсязі 72 га. Із загальної площі на 39 га обробіток грунту буде проводитися на зрубах згарищ, 30,9 га на ділянках загиблих лісових культур, решту 2,4 га на галявинах.

 • 17 Серпня 2015
  Історія однієї фотографії

    Працюючи в архіві підприємства, натрапив на фотографію керівників і спеціалістів колишнього Великокопанівського спецлісгоспзагу кінця 60-х років минулого століття. Це люди, які створили рукотворні ліси на пісках.  Завдяки їхній наполегливій праці було зупинено насування піщаної арени на село Великі Копані.

 • 10 Серпня 2015
  Випробування в реальній обстановці

     9 серпня поточного року на землях запасу Малокопанівської сільської ради Голопристанського району виникла пожежа. Горіла трава на луках, очерет та рогоза в пониззях. Зважаючи на вітряну погоду, часом поривчастий вітер, виникла загроза переходу вогню в лісові насадження кварталу 3 Буркутського лісництва.

 • 04 Серпня 2015
  Охорона лісу від пожеж

     ДП «Великокопанівське ЛМГ» здійснює комплекс профілактичних протипожежних заходів у лісах.

 • 27 Липня 2015
  Хто в ліс, а хто по дрова …

     Житель села Малі Копані Голопристанського району Гаркуша О. виявив незаконну рубку лісу на землях запасу Малокопанівської сільської ради, про що повідомив лісничого Виноградівського лісництва ДП «Великокопанівське ЛМГ» - В.Коваленка та лісничого Великокардашинського лісництва ДП «Голопристанське ЛМГ» - Р.Рудь.