Великокопанівське господарство

 • 19 Травня 2015
  Не засмічуйте ліс!

  Одним із порушень лісового законодавства є засмічення лісових насад-жень побутовими відходами. Засмічення це дії з несанкціонованого розміщен-ня на території лісового фонду відходів різного походження шляхом створення несанкційних звалищ, вивезення та скидання сміття, фрагментарних засмічень побутовими відходами. Засміченням також вважається не прибирання грома-дянами місць відпочинку в лісі. Засмічення приносить шкоду довкіллю, може отруювати території, ще й бути причиною лісових пожеж.

 • 19 Травня 2015
  Увага! Пожежонебезпечний період

    З настанням весни до нас прийшли травневі свята, а значить масовий відпочинок в лісових масивах . Тому  зростає ризик виникнення пожеж внаслідок розпалювання багать, куріння, необережним поводженням з вогнем. Подібні дії призводять до забруднення навколишнього середовища, а вогонь може перекинутись на ліси. За декілька годин неконтрольована пожежа може знищити цілі лісові масиви, які росли десятками років, а про збитки годі й казати - лік може йти на мільйони. Величезної шкоди пожежі завдають фауні - гинуть птахи, звірі, знищуються їхні домівки.

 • 12 Травня 2015
  Самовільна рубка дерев на землях запасу Виноградівської сільської ради

    22 квітня 2015 року лісничий  Виноградівського лісництва Коваленко В.М. разом з майстрами лісу Соценко С.А. та Лобановим В.В. здійснював патрулювання лісових насаджень. О 22 годині 30 хвилин в районі кварту 8 почули роботу бензопили.

 • 05 Травня 2015
  Навчання майстрів лісу

     З метою підвищення рівня правових знань майстрами лісу, сприянню в них належної правової культури й надання повного уявлення про особливості адміністративної відповідальності за порушення лісового законодавства, на підприємстві з 27 по 29 квітня  були проведені навчання. Особливу увагу було приділено питанню складання протоколу про адміністративні правопорушення при вчиненні громадянами та посадо-вими особами адміністративних правопорушень Правил пожежної безпеки в лісах України.

 • 15 Квiтня 2015
  Під час відпочинку дотримуйтесь Правил пожежної безпеки!

     Лісові пожежі завдають непоправного збитку природі та на-родному господарству. Більшість лісових пожеж виникає з вини населення. Найбільша кількість пожеж, як правило, припадає на вихідні та святкові дні, коли ліс відвідує велика кількість людей, що призводить до різкого зростання джерел вогню.

 • 14 Квiтня 2015
  Роботи по благоустрою садиби

     Працівники ДП «Великокопанівське ЛМГ» залучилися до виконання захо-дів двомісячника благоустрою «За чисте довкілля» або «Зробимо Україну чистою», які були прийняті на засіданні 59 сесії VІ скликання Вели-кокопанівської сільської ради.

 • 08 Квiтня 2015
  Відновимо і захистимо «зеленого друга»!

     У жителів села Великі Копані ще в пам’яті чорні клуби диму над лісовими масивами. Це велика лісова пожежа 2012 року знищила 176,4 га лісових насаджень. Протягом трьох років проводилося очищення лісових ділянок від горілого лісу. Площі підго-товлювалися під створення лісових культур.

 • 27 Березня 2015
  Турбота про лісових птахів

       Лісові комахоїдні птахи складають разом з лісом єдиний біоло-гічний комплекс. Ліс служить для більшості  з них місцем проживання, розмноження, харчування. Птахи розносять насіння, плоди дерев та кущів, а поїдаючи комах, знищують їх у великій кількості на протязі всього року, попереджуючи небезпеку виникнення і знищуючи значні осередки розмноження особливо небезпечних шкідників лісу.

 • 27 Березня 2015
  Участь школярів в акції по створенню лісових культурРеалізація декоративного садивного матеріалу

  Державне підприємство «Великокопанівське ЛМГ» має в наявності для реалізації декоративний садивний матеріал деревних та чагарникових порід.