Великокопанівське господарство

 • 04 Серпня 2015
  Охорона лісу від пожеж

     ДП «Великокопанівське ЛМГ» здійснює комплекс профілактичних протипожежних заходів у лісах.

 • 27 Липня 2015
  Хто в ліс, а хто по дрова …

     Житель села Малі Копані Голопристанського району Гаркуша О. виявив незаконну рубку лісу на землях запасу Малокопанівської сільської ради, про що повідомив лісничого Виноградівського лісництва ДП «Великокопанівське ЛМГ» - В.Коваленка та лісничого Великокардашинського лісництва ДП «Голопристанське ЛМГ» - Р.Рудь.

 • 03 Липня 2015
  БАЗОВЕ ЛІСОВПОРЯДКУВАННЯ 2015 року

     В червні поточного року по Державному підприємству «Великокопанівське лісомисливське господарство» розпочались роботи із проведення базового лісовпорядкування Київською лісовпорядною експедицією.

 • 30 Червня 2015
  Стосується кожного!

     Кількість лісових пожеж на землях державного лісового фонду ДП «Великокопанівське ЛМГ» лише у першому півріччі протягом останніх десяти років склала 101 пожежу. Із загальної кількості пожеж по підприємству у  Великокопанівському лісництві виникла 61 пожежа, що складає 60,4% від загальної кількості пожеж. На перший погляд сухі цифри статистики та вони засвідчують про надзвичайно високу пожежну небезпеку у лісових масивах місцевого лісництва. Територія лісництва розташована на землях трьох сільських рад – Абрикосівської, Великокопанівської та Подокалинівської. Так от, 78,7 % або 48 пожеж із 61 виникло на лісових землях Великокопанівської сільської ради. А якщо ще точніше, то це у кварталах № 27 та № 28, район колишнього «піонер-лагеря» напроти станції Великі Копані Одеської залізниці. І лише завдяки оперативному виявленню лісової пожежі та своєчасному гасінню її осередку вдавалося уникнути лиха.

 • 19 Червня 2015
  Не допустимо лиха в лісі

     В лісових насадженнях за умовами погоди висока пожежна небезпека (4 класу), а місцями надзвичайно висока (5 класу) пожежна небезпека.

 • 11 Червня 2015
  Боротьба з опустелюванням і посухою

  17 червня в світі відзначається Всесвітній день боротьби з опустелюванням і посухою. Для України ця проблема є дуже актуальною. «Опустелювання» - це не значить, що з пустелі Сахара до нас прийдуть бархани і засиплять наші села, а значить, що якщо не приймати запобіжних заходів на місці чорнозему незабаром лишиться голий пісок.

 • 19 Травня 2015
  Не засмічуйте ліс!

  Одним із порушень лісового законодавства є засмічення лісових насад-жень побутовими відходами. Засмічення це дії з несанкціонованого розміщен-ня на території лісового фонду відходів різного походження шляхом створення несанкційних звалищ, вивезення та скидання сміття, фрагментарних засмічень побутовими відходами. Засміченням також вважається не прибирання грома-дянами місць відпочинку в лісі. Засмічення приносить шкоду довкіллю, може отруювати території, ще й бути причиною лісових пожеж.

 • 19 Травня 2015
  Увага! Пожежонебезпечний період

    З настанням весни до нас прийшли травневі свята, а значить масовий відпочинок в лісових масивах . Тому  зростає ризик виникнення пожеж внаслідок розпалювання багать, куріння, необережним поводженням з вогнем. Подібні дії призводять до забруднення навколишнього середовища, а вогонь може перекинутись на ліси. За декілька годин неконтрольована пожежа може знищити цілі лісові масиви, які росли десятками років, а про збитки годі й казати - лік може йти на мільйони. Величезної шкоди пожежі завдають фауні - гинуть птахи, звірі, знищуються їхні домівки.

 • 12 Травня 2015
  Самовільна рубка дерев на землях запасу Виноградівської сільської ради

    22 квітня 2015 року лісничий  Виноградівського лісництва Коваленко В.М. разом з майстрами лісу Соценко С.А. та Лобановим В.В. здійснював патрулювання лісових насаджень. О 22 годині 30 хвилин в районі кварту 8 почули роботу бензопили.

 • 05 Травня 2015
  Навчання майстрів лісу

     З метою підвищення рівня правових знань майстрами лісу, сприянню в них належної правової культури й надання повного уявлення про особливості адміністративної відповідальності за порушення лісового законодавства, на підприємстві з 27 по 29 квітня  були проведені навчання. Особливу увагу було приділено питанню складання протоколу про адміністративні правопорушення при вчиненні громадянами та посадо-вими особами адміністративних правопорушень Правил пожежної безпеки в лісах України.