Великокопанівське господарство

 • 14 Квiтня 2015
  Роботи по благоустрою садиби

     Працівники ДП «Великокопанівське ЛМГ» залучилися до виконання захо-дів двомісячника благоустрою «За чисте довкілля» або «Зробимо Україну чистою», які були прийняті на засіданні 59 сесії VІ скликання Вели-кокопанівської сільської ради.

 • 08 Квiтня 2015
  Відновимо і захистимо «зеленого друга»!

     У жителів села Великі Копані ще в пам’яті чорні клуби диму над лісовими масивами. Це велика лісова пожежа 2012 року знищила 176,4 га лісових насаджень. Протягом трьох років проводилося очищення лісових ділянок від горілого лісу. Площі підго-товлювалися під створення лісових культур.

 • 27 Березня 2015
  Турбота про лісових птахів

       Лісові комахоїдні птахи складають разом з лісом єдиний біоло-гічний комплекс. Ліс служить для більшості  з них місцем проживання, розмноження, харчування. Птахи розносять насіння, плоди дерев та кущів, а поїдаючи комах, знищують їх у великій кількості на протязі всього року, попереджуючи небезпеку виникнення і знищуючи значні осередки розмноження особливо небезпечних шкідників лісу.

 • 27 Березня 2015
  Участь школярів в акції по створенню лісових культурРеалізація декоративного садивного матеріалу

  Державне підприємство «Великокопанівське ЛМГ» має в наявності для реалізації декоративний садивний матеріал деревних та чагарникових порід.