ДП ДП "Великокопанівське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Великоолександрівське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Голопристанське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Збур'ївське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Каховське лісове господарство"
ДП ДП "Скадовське досвідне лісомисливське господарство"
ДП ДП "Херсонське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Олешківське лісомисливське господарство"
Сторінки історіїСторінки історії

Великокопанівське господарство

 • 12 травня 2015
  Самовільна рубка дерев на землях запасу Виноградівської сільської ради

    22 квітня 2015 року лісничий  Виноградівського лісництва Коваленко В.М. разом з майстрами лісу Соценко С.А. та Лобановим В.В. здійснював патрулювання лісових насаджень. О 22 годині 30 хвилин в районі кварту 8 почули роботу бензопили.

  • 05 травня 2015
   Навчання майстрів лісу

      З метою підвищення рівня правових знань майстрами лісу, сприянню в них належної правової культури й надання повного уявлення про особливості адміністративної відповідальності за порушення лісового законодавства, на підприємстві з 27 по 29 квітня  були проведені навчання. Особливу увагу було приділено питанню складання протоколу про адміністративні правопорушення при вчиненні громадянами та посадо-вими особами адміністративних правопорушень Правил пожежної безпеки в лісах України.

  • 15 квітня 2015
   Під час відпочинку дотримуйтесь Правил пожежної безпеки!

      Лісові пожежі завдають непоправного збитку природі та на-родному господарству. Більшість лісових пожеж виникає з вини населення. Найбільша кількість пожеж, як правило, припадає на вихідні та святкові дні, коли ліс відвідує велика кількість людей, що призводить до різкого зростання джерел вогню.

  • 14 квітня 2015
   Роботи по благоустрою садиби

      Працівники ДП «Великокопанівське ЛМГ» залучилися до виконання захо-дів двомісячника благоустрою «За чисте довкілля» або «Зробимо Україну чистою», які були прийняті на засіданні 59 сесії VІ скликання Вели-кокопанівської сільської ради.

  • 08 квітня 2015
   Відновимо і захистимо «зеленого друга»!

      У жителів села Великі Копані ще в пам’яті чорні клуби диму над лісовими масивами. Це велика лісова пожежа 2012 року знищила 176,4 га лісових насаджень. Протягом трьох років проводилося очищення лісових ділянок від горілого лісу. Площі підго-товлювалися під створення лісових культур.