• 07 Листопада 2018
  Лісівники це люди, які доглядають за лісом, - Володимир Бондар в інтерв'ю німецькому телеканалу ARD

     Проблема нелегальних рубок в Україні в певній мірі існує. Однак, вона не така велика, як її подають деякі громадські експерти. Загалом, незаконні рубки в Україні складають менше одного відсотка від загальної кількості заготовленої деревини. Про це заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимир Бондар розповів в інтерв’ю німецькому телеканалу ARD.

 • 07 Листопада 2018
  А що далі?..

        Вперше, мабуть за всю історію лісгоспу, в посівному відділенні базового лісового  розсадника Великокопанівського лісництва не буде проводитися інвентаризація садивного матеріалу. Останній посів насіння сосни кримської був 7 травня 2015 року. Причина – відсутність фінансування з державного бюджету на ведення лісового господарства.

 • 06 Листопада 2018
  Старосільському учнівському лісництву «ЮЛІС» – 10 років

      Старосільському учнівському лісництву «ЮЛІС» (юні лісівники Старосілля) –10 років        Історія створення лісництва почалася 10 років тому, коли у 2008 році директор лісового господарства Кононов Микола Миколайович і директор місцевої  школи Анатолій Анатолійович  Зубар домовилися про залучення учнів до роботи в лісовому господарстві.

 • 02 Листопада 2018
  Виявлено порушника

     Осінньо-зимовий період змушує значну частину громадян Херсонщини задумуватися над тим, як опалювати власні домівки. Особливо актуальне це питання тепер, коли ціни на електроенергію та газ стали вкрай непривабливими. Шукаючи альтернативу газовому опаленню, деякі громадяни замість придбання дров законним шляхом, обирають самовільну вирубку.