ДП "Новотроїцьке лісове господарство"

ДП "Новотроїцьке ЛГ" розташоване на південно-східній частині Херсонської обл, на території Новотроїцького, Чаплинського, Іванівського, Генічеського та Нижньосірогозького адміністративних районів. Діяльність лісового господарства направлена на боротьбу з вітровою та водною ерозією грунтів. Основними напрямками є охорона лісових насаджень від незаконних порубів, пошкоджень та інших лісопорушень. ЛГ вирощує садивний матеріал для потреб лісорозведення та озеленення населених пунктів та займається вирощуванням с/г культур. Площа земель лісового фонду -424,2 га. Середньооблікова чисельність штатних працівників за 2013рік склала 42 особи. Середньомісячна заробітна плата склала  2427,0 гривень. Фонд оплати праці  1223,3 тис.гривень. 

 Наказ №792 від 18.09.2018 року  Державного агентства лісових ресурсів України  "Про припинення Державного підприємства"Новотроїцьке лісове господарство", Державного підприємства "Присиваське дослідне господарство"

Новини

архiв новин
 • 12 квітня 2018

      10 квітня 20l8 року працівники Новотроїцького лісництва та представники громадськості, зокрема Новотроїцької селищної ради та Новотроїцького НЖКП, в рамках Акції «Майбутнє лісу, в твоїх руках» висадили  25 шт.  сосни кримської  на території центру смт. Новотроїцьке.

 • 05 травня 2016

       Наближається 71 річниця Перемоги. На нашій землі встановлені пам’ятники та обеліски слави, знаходяться братські могили воїнів-визволителів, які нагадують нащадкам про  неоціненний подвиг народу в боротьбі із загарбниками за свободу і незалежність Батьківщини.

 • 30 березня 2016

        Одним із напрямків спеціалізації державного підприємства «Новотроїцьке ЛГ» є вирощування декоративного матеріалу, продаж його, та надання послуг з озеленення території.

 • 02 грудня 2015

  Інформація щодо місць реалізації новорічних ялинок    

 • 07 травня 2015

  120 штук сосни з комом землі на суму 30 тисяч гривень  реалізувало ДП «Новотроїцьке лісове господарство» весною цього року. Саме такі саджанці вирощені підприємством в центральному лісорозсаднику на протязі останніх семи років. Замотаний в стресову плівку та обмотаний скетчем ком землі може перевозитися на значні відстані без пошкодження. Приживлюваність такого саджанця майже стовідсоткова. Також з метою подальшої реалізації саджанців сосни кримської весною цього року в шкільному відділені висаджено 13,5 тисяч штук сіянців на площі 1,5 га. Головний лісничий ДП «Новотроїцьке Лісове господарство» Ю.В. Дмитревич