ДП ДП "Великоолександрівське лісомисливське господарство"

ДП "ВЕЛИКООЛЕКСАНДРІВСЬКЕ ЛІСОМИСЛИВСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО"

 
 
 Розташування підприємства
    Державне підприємство "Великоолександрівське лісомисливське господарство" розташоване в північній частині Херсонської області на правому березі р.Дніпро на території чотирьох адміністративних районів:Нововоронцовського,Великоолександрівського,Високопільського та Бериславського. 
Історія створення
  Державне підприємство «Великоолександрівське лісове господарство», нині Державне підприємство «Великоолександрівське лісомисливське господарство», було створено у 1960 році з лісів Великоолександрівської лісомеліоративна станція, у відповідності до наказу Головного управління лісового господарства і лісозаготівлі при Раді Міністрів УРСР від 24 жовтня 1960 року № 344.

poskeltur2.pngposkultur1.png

 Посадка культур на початку 2000 років

Структурні підрозділи

    До складу підприємства входить 5 лісництв: Великоолександрівське, Гаврилівське, Заградівське, Калінінське, Качкарівське.

     В ДП « Великоолександрівське лісомисливське господарство» в даний час функціонує 2 лісопожежні станції, в тому числі:  ЛПС – 2 типу в Великоолександрівському лісництві із зоною обслуговування Великоолександрівського, Калінінського та Заградівського лісництва, площа обслуговування – 6051,9 га;
ЛПС – 1 в Гаврилівському лісництві, із зоною обслуговування Гаврилівського та Качкарівського лісництва площа обслуговування – 5300,7 га.

   На озброєнні лісопожежних станцій є 2 пожежних автомобіля, у т.ч. : ГАЗ-66 – 1 одиниця, ЗІЛ – 131 – 1 одиниця. До складу ЛПС входить і 3 лісопожежних модуля марки УАЗ-ЛПМ-1,  

Площа лісового фонду

      Розподіл загальної площі лісового фонду за категоріями лісів: Ліси природоохоронного, наукового, історико – культурного призначення 11,7%, захисні ліси 88,3%. Загальна площа лісового фонду становить 11361,3 га, в тому числі площа вкрита лісом становить 7600,8 га.

Розподіл насаджень по віковому складу, га

olekvikskl.png

Розподіл насаджень по породному складу, га

jleks_porodsklad.png

Мисливське господарство:

      Площа мисливських угідь державного підприємства «Великоолександрівське лісомисливськкого господарства становить 41557,2 тис.га..        Угіддя розташовані у двох районах Нововоронцовському та Бериславському. На території угіддя цілком сприятливі умови для зайця-русака, горлиці звичайної, сірої куріпки, фазанів та перепілки. В угіддях водяться наступні тварини та птахи:олень плямистий, олень шляхетний, козуля європейська, кабан, заєць-русак, фазан, куріпка сіра.

IMG 6640IMG ole

 Колектив підприємства

     На 01.01.2020 року чисельність працівників лісомисливського господарства  складає   40 осіб . Основною ланкою, завдяки якій забезпечується виконання виробничих показників та досягнення високих результатів на підприємстві, є колектив працівників, які сумлінно виконують свій професійний обов’язок, здійснюючи неоціненний внесок у справу примноження лісів. Тому на підприємстві постійно дбають про їх соціальний захист, охорону праці, кар’єрний ріст, навчання, заохочення.

      Шкільне лісництво

     Велике значення в лісгоспі приділяється підбору кадрів, підвищенню їх кваліфікації та освітнього рівня. Залучають до своєї справи і молодь. Так підприємство готує юне покоління майбутніх лісівників  у шкільному лісництві, створеному при Великоолександрівському та Гаврилівському лісництві. Ці діти вже зараз залишають по собі зелені насадження, вносять свій посильний вклад у справу лісорозведення. Вихованці Старосільського учнівського лісництва постійно беруть участь у різноманітних екологічних акціях і конкурсах як обласних, так і всеукраїнських. Творчий підхід дорослих та юних, їх наполегливість і цілеспрямованість увінчалися успішними результатами.

     Переможці і призери акцій «Ліси для нащадків», «Майбутнє лісу в твоїх руках», «Посади дерево», «Земля – наш спільний дім», «В об’єктиві натураліста», «Вирости власне дерево», «»Парки – легені міст і сіл»

    Протягом 10 років юні лісівники ставали переможцями і призерами обласних зльотів шкільних лісництв.

Найбільші   досягнення:

 • ІІІ місце у VI Всеукраїнському зльоті учнівських лісництв (м.Івано-Франківськ, 2012р)
 • ІV місце у ІХ Всеукраїнському зльоті учнівських лісництв (м. Хмельницьк, 2015р.)
 • ІІ місце захист науково-дослідницьких робіт на ХІ Всеукраїнському зльоті учнівських лісництв (м.Житомир, 2017р.).

DSC00279P5060533

P4230507IMG 4615

 Основні напрямки діяльності підприємства

    Основними напрямками діяльності ДП «Великоолександрівське лісомисливське господарство » є організація ведення лісового господарства, яка спрямована на відтворення і збільшення лісів шляхом лісовідновлення і лісорозведення, охорону і захист лісових насаджень,  раціональне використання лісових ресурсів,  підвищення продуктивності і  якісного складу лісів, посилення їхніх захисних функцій а також охорону, відтворення та раціональне використання державного мисливського фонду на території угідь, закріплених за підприємством.

 Об’єкти природно-заповідного фонду

     На території ДП «Великоолександрівського лісомисливського господарства» розташовані 5 заповідних урочищ місцевого значення, а саме Архангельський ліс, Новодмитрівський ліс, Недогірський ліс, Летючі піски, Стояни – загальною площею 392,1 га, та 1 ландшафтний заказник місцевого значення Інгулець – загальною площею 937,0 га.

 

 Послуги

  Підприємство надає послуги:  по погрузці та перевезенні лісопродукції, по розпилюванню дров, мисливству, проживання в будинку мисливця.

Продукція

   Дров’яна деревина промислового та непромислового призначення, круглі лісоматеріали категорії D, хворост ліквідний. Сосни новорічні від проведення рубок догляду.

Керівництво

 Т.в.о. Директора  Нестеренко Микола Олексійович  (05532) 22052  
 Головний лісничий    Лебідь Костянтин Миколайович  (05532) 22052
 Головний бухгалтер  Чернявська Людмила Василівна  (05532) 22053
 Головний економіст  Дарчук Олена Станіславівна  (05532) 22053                    

 Контакти 

Поштова адреса: 74100 Херсонської області, смт. Велика Олександрівка,  вул. Заводська, 10, телефон/факс 05532 222052

   e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ,   facebook: https://www.facebook.com/ДП-ВОлександрівське-лісомисливське-господарство-197963317489514/?modal=admin_todo_tour


Ads on: Special HTML

 

Новини

архiв новин
 • 10 вересня 2019

      9 вересня державним підприємство «Великоолександрівське ЛМГ» проведений конкурс дитячого малюнку на тему «Людина та ліс» в рамках «Лісівничого тижня».

 • 19 березня 2019

     Навесні, влітку всім нам дуже подобається відпочивати на природі та, особливо, в лісі. Хочеться щоб куточок лісу, який ми обираємо для відпочинку, був мальовничим, незасміченим, взагалі незайманим. З настанням сухої погоди, зростає ризик виникнення пожеж.

 • 06 липня 2017

       Основна причина виникнення лісових пожеж - це діяльність  людини, яка необережно поводиться з вогнем, не звертає уваги на необхідність суворого дотримання правил протипожежної безпеки. У літні місяці, як правило, відбуваються наймасштабніші лісові пожежі. У таку спеку досить найменшої іскорки для великої пожежі.

 • 26 червня 2017

       Останніми днями складається враження, що стовпчик термометра вирішив подолати усі відомі рекорди. За таких умов важко доводиться всім - і людям, і тваринам. Що вже й казати про рукотворні лісові насадження нашого району. Більшість з них, особливо довкола Великої Олександрівки зростають на пісках, який нагрівається на сонці до 70 градусів за Цельсієм. Особливо небезпечно стає у цей період у хвойних насадженнях. Тут найменша іскра може призвести до непоправної біди.

 • 02 грудня 2015

  Інформація щодо місць реалізації новорічних ялинок