ДП ДП "Каховське лісове господарство"

ЗБЕРЕЖЕМО ЛІС

40272861 136817890587270 2411657315326361600 n   ДП «Каховське лісове господарство»  розташоване на території 7 адміністративних районів та 3 міст. Більша частина лісових масивів знаходиться в межах населених пунктів та оточено житловими кварталами Нової Каховки, Каховки, Таврійська, прилеглих сіл, дачних кооперативів або промисловими забудовами, що вносить своєрідну специфіку в питання ведення лісового господарства, охорону та захист лісових насаджень.

38724372 119571418978584 7675096701002055680 n   Вирощений нашими дідами та  батьками ліс на пісках сьогодні, як ніколи, потребує уваги на піклування.

   Діяльність лісгоспу на 82 %  фінансувалась з Державного бюджету. Єдине джерело прибутку – реалізація деревини, отриманої від доглядових та санітарних рубок, що покриває лише 10% необхідних витрат  на ведення лісового господарства. Відсутність на протязі трьох років державного фінансування та підтримки поставила під загрозу не тільки існування лісгоспу, лісову галузь в цілому, а й збереження, примноження та існування самих лісових насаджень України.  Значно скоротився штатний розпис, а ті хто залишився несуть потрійне навантаження. Лісгосп отримує безповоротну допомогу з ресурсних областей на виплату заробітної плати. Звернення до всіх інстанцій, навіть страйки перед обласними адміністраціями ситуацію не змінили.

   Велика подяка керівникам Херсонської обласної державної адміністрації, Новокаховської міської ради, Каховської районної державної адміністрації, які щорічно надають фінансову допомогу на проведення першочергових протипожежних заходів на території лісового фонду лісгоспу.

   Хочеться побажати працівникам лісової галузі трудових здобутків, своєчасної та достойної зарплатні, віри в майбутнє та бажання й надалі працювати в лісовому господарстві. Ліс - наше майбутнє! Збережемо його для наступних поколінь!!

                                                     Адміністрація ДП «Каховське лісове господарство».

 • 01 жовтня 2019
  Зупинено пожежу

            25 вересня 2019 року в 16-00 майстром лісу Бериславського лісництва було виявлено пожежу на землях Зміївської сільської ради, що межують із землями лісового фонду кварталів 1 та 2.

 • 26 жовтня 2018
  ЗБЕРЕЖЕМО ЛІС

     ДП «Каховське лісове господарство»  розташоване на території 7 адміністративних районів та 3 міст. Більша частина лісових масивів знаходиться в межах населених пунктів та оточено житловими кварталами Нової Каховки, Каховки, Таврійська, прилеглих сіл, дачних кооперативів або промисловими забудовами, що вносить своєрідну специфіку в питання ведення лісового господарства, охорону та захист лісових насаджень.

 • 03 жовтня 2018
  Увага! Пожежонебезпечний період!

     Новокаховське лісництво ДП «Каховське ЛГ» інформує про Правила поведінки у пожежонебезпечний період, яких повинні дотримуватись громадяни, аби запобігти виникненню пожеж.

 • 25 вересня 2018
  На сторожі гармонії і порядку

      Ліс - ось справжній, живий скарб нашої Землі. Зайве нагадувати значення, яке відіграє лісове господарство для економіки держави, як і чинник величезного позитивного природного і екологічного впливу на навколишнє середовище. Ліс - це душа всієї планети. Його раціональне і розумне використання дарує людям тепло і затишок, а безконтрольна вирубка лісу несе в собі значні проблеми, які можуть торкнутися практично всіх.

 • 14 вересня 2018
  НЕБЕЗПЕКА ПРИ СПАЛЮВАННІ СУХОЇ ТРАВИ

       Щорічно , на полях , на пагорбах та вздовж доріг рухаються вогняні «фронти» , які знищують на своєму шляху все живе. У вогні гинуть корисні комахи, які зимують у верхніх шарах грунту, горить и безліч різноманітного сміття , що суттєво посилює забруднення атмосферного повітря. Шкода від спалювання листя і сухої трави украй небезпечна . До складу  диму від спалювання трави та листя входить пил, окиси азоту , чадний газ, важкі метали і низка канцерогенних сполук.