проведення лісогосподарських заходів у І кварталі 2021 року

    Більшість насаджень області є штучно створеними і виконують захисні та екологічні функції, і потребують постійного догляду та уваги з боку працівників лісового господарства.

    Одним із завдань державних лісогосподарських підприємств є підвищення продуктивності лісових насаджень, посилення їх корисних властивостей шляхом проведення рубок формування і оздоровлення лісів та інших заходів, пов’язаних з веденням лісового господарства.

   У І кварталі 2021 року державними лісогосподарськими підприємствами, діяльність яких координується Херсонським обласним управлінням лісового та мисливського господарства, проведено заходи з формування та оздоровлення лісів на площі 382 га, з них  рубок догляду за лісом на площі 171 га, санітарних рубок – на площі 158 га, інших рубок – на площі 53 га.   В результаті проведених заходів заготовлено 12,353 тис.куб.м ліквідної деревини. 

   20210407_121221.jpg           20210407_121126.jpg

   насадження до проведення заходів                             насадження після проведення заходів

    Зазначені заходи проводяться відповідно до виданих дозвільних документів – лісорубних квитків, які видаються на підставі затверджених та погоджених в установленому порядку матеріалів лісовпорядкування, а також погоджених переліків заходів з поліпшення санітарного стану лісів.

   Інформація щодо виданих дозвільних документів та погоджені переліки заходів з поліпшення санітарного стану лісів розміщені на офіційному сайті управління.

Головний спеціаліст відділу лісового господарства,

охорони та захисту лісу Херсонського ОУЛМГ -  С.Остапуха